I alt tilmeldte: 660

Sortér 1. prioritet: klik på kolonnenavnet. 2/3/4. prioritet: HOLD "SHIFT" nede SAMTIDIGT med klik

Navn (name)Rygnr (bib-number)Klub (club)Land (country)Klasse (category)
Per Bundgaard Jensen 1 TESTAFLYST - 260 km Styrkeprøven - grp. 1 Start kl. 07:00
Anders Wraagaard 18 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Birgit Jensen 12 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Charlotte Anis Hansen 13 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Erik Pedersen 20 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Finn Schjøtt 15 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Hans Jørgen Jensen 14 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Hasse Boe 16 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Henning Bak-Mikkelsen 19 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Henrik Jensen 17 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Kurt Brandi 7 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Lisa Pedersen 8 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Malene M Strickertsson 11 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Margrethe Rasmussen 10 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Michael Mørk Jensen 2 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Morten Trampedach 3 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Ole Vestergaard 9 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Rikke Bromand Koldkjær 4 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Rita Stagsted 5 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Viggo Krath 6 Team Hjørring - hold 1200 km Team Hjørring - grp. 1 Start kl. 07:20
Christopher 31 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Daniel 21 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Flemming 28 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Frederik 25 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Jacob 35 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Johannes 34 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Leif 36 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Lone 26 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Long 22 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Maria 24 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Mathilde 33 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Mikkel 27 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Mogens 29 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Pernille 30 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Rikke 32 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Yasmin 23 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 2 Start kl. 07:22
Anni Tellefsen 39 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Hanne Bak-Mikkelsen 40 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Hanne Nordberg 49 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Jørgen Hansen 37 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Kjeld Olesen 48 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Lars Knudsen 46 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Leo Lilholt 45 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Louis P Christensen 44 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Malgorzata Beata 43 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Mette Lundberg 47 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Mette Steen 42 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Michael Bering 41 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Peder Kjeldgaard 38 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Peter Muhlig 50 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 3 Start kl. 07:24
Anders Engberg Jacobsen 51 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Andreas Nold 80 Schwalbe Hüllenberg Cycling Team200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Bo Klitgaard 77 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Brian Findinge 98 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Carl Johan Lange 81 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Claus Reszka Dybbro 96 Vejgaard Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Dennis Munk 71 MTB Randers200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Dennis Nørager 64 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Diana Tvede-Jensen 62 Randers Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Dorthe Trine Pedersen 85 Vejgaard Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Erik Klysner 99 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Frants Hjulmann Pedersen 76 Mejlby Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Heidi Gregersen 54 Vejgaard Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Henrik Albrektsen 97 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Henrik Bøgvad 95 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jan Fuglsang Nielsen VCM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jan Gerberg Skals 59 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jan Lyngby 63 Randers Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jan Ove Jensen 65 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jasper Dyg 312 Vejgaard Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jens Andersen 93 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jens Chr Andersen 60 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jens Grouleff 74 Arla Indtransport200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Jesper Munk 72 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
John Astrup 52 LB-Dans Fredericia200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Johnny Jensen 56 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Johnny Thorsted 53 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Karsten Villadsen 100 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Kasper Jensen 55 DEN19910601200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Kenneth Thomsen 86 Vejgaard Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Lars Nielsen 66 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Lars Zimmer Christensen 79 Baldini200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Lasse Holm 91 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Martin Lehmann 67 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Martin Nold 87 Schwalbe Hüllenberg Cycling Team200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Michael Krasheninnikoff 75 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Morten Tonnisen 88 Sparinvest200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Palle Ringgaard 70 Vejgaard Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Per Sand 92 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Peter Grøn 73 Cykel Motion Biersted/PI Hjørring200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Preben Lauritsen 101 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Rasmus Bisgaard 89 Knabercyklisterne200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Sonny Møller 94 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Susanne Wetke 90 Knabercyklisterne200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Svend E Christensen 78 Baldini200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Søren Jung Pedersen 69 Vejgaard Cykelmotion200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Tage Dahl Jensen 84 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Thomas Emil Madsen 58 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Thomas Mulvad 68 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Thorkild Baisgaard 61 AaCRM200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
udgået - Hans Jørgen Nielsen 57 200 km Udfordringen - grp. 7 Start kl. 07:30
Andreas Zimmer Nielsen 146 Team Ullerslev200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Bjarne Jensen 108 feltet.dk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Brian Sørensen 113 feltetdk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Brian Thomsen 140 Møllehjulet Pandrup200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Bruno Larsen 128 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Carsten Pihl 148 Team 9280200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Cecilia Lindgren 138 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Dennis Gade Pedersen 129 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Erland Medum Andersen 107 feltet.dk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Finn Nielsen 123 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Frank Løvbren Carstensen 131 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Hans Christian Ørnfeldt 104 Cykelmagasinet200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Hans Henrik Jørgensen 105 Cykelmagasinet200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Henning Overgaard 118 DE Små Klinger200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Henrik Hansen 111 BMC200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Holger Lunden 115 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Jan Brauner 127 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Jan Bruun Pedersen 103 feltet.dk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Jan Jensen 143 Møllehjulet Pandrup200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Jesper Johannesen 109 feltet.dk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Jesper Tangaa 136 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Jesper Veje 147 Team 9280200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
John Poulsen 112 HCK200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Johnny Pedersen 114 Knabercyklisterne200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Johnny Pedersen 141 Knabercyklisterne200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Jørgen Sindal Jensen 117 feltet.dk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Kim Jakobsen 120 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Kim Laursen 144 Minplakat200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Kim Nielsen 133 Møllehjulet Pandrup200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Knud Hansen 110 Hammel ck200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Lars Lindbjerg 134 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Lars Musted 145 Møllehjulet200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Lene Jørgensen 116 feltet.dk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Lennart Martinus Bach Jensen 119 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Lisa Nielsen 102 Bmc Brønderslev Cykel klub200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Mads Jensen 106 feltet.dk200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Mathias Jensen 126 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Niels Henrik Dahl 132 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Ole Andersen Team In-Line200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Ole Bjørn Jacobsen 124 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Ole Kleist Jeppesen 122 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Ole Thorhauge 137 Aalborg Cykle-Ring Motiom200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Ole Wenderby 121 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Rasmus Bak Nielsen 139 200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Steen Nielsen 142 Team Ullerslev200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Søren Fisker 130 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Søren Samuelsen 125 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Ulrich Hedegaard 135 Netværk i højeste gear200 km Udfordringen - grp. 8 Start kl. 07:35
Henning Sørensen TEO Lem (Team Easy On - Lem )200 km Udfordringen - grp. 9 Start kl. 07:40
Allan Dahl 204 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Anders Lauge Thomassen 151 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Anders Lindby 192 hobro85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Anna Marie Nør Hansen 181 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Anne Mette Ø Sørensen 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Bertheline Pedersen 164 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Bjarne Winther 201 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Christen Ingvard Andersen 169 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Christian Svendsen 153 Trænet 4ever85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Eva Skovgaard 170 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Flemming Rosengren Ochsendorf 171 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
HAnne Ulstrup 172 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Harry Skogli 157 Skarphedin85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Helle Vaaben 199 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Henrik Kudahl Hansen 335 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Jakob Thrane 156 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Jan Sommer 190 CCH85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Jens Anton Musial 198 TCM85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Jens Peter Skriver 194 Team SSC85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Jesper Rask 173 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Jimmy Klitgaard 193 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
John B Christensen 149 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
John Skaanning 203 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Johnni Harnie 168 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Kai Arnesen 150 Team Skoda Etterstad Oslo85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Kate Nielsen 160 Fredericia vedligehold85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Kim Sommer 174 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Klaus Pedersen 187 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Lars Bo Brøns Jensen 183 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Lauris Sørensen 175 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Leif Emerek 167 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
martin fanøe 197 no name85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Martin Poulsen 155 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Michael Jensen 196 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Mikkel Vest 191 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Morten Lauge Thomassen 162 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Morten Størup 189 CCH85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Niels Rasmussen 154 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Niels Torbjørn Vaaer 158 Skarphedin85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Nikolaj Hestbek 152 MCK Himmerland85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Ole Nielsen 161 Fredericia vedligehold85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Palle Houtved 327 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Per Holm-Pedersen 176 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Per Ottesen 177 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
peter brix 186 CCH85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Peter Krogh 200 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Peter Ribe 179 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Preben Odgaard Rahmberg 180 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Preben Zacho 195 Spurtkanonerne85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Rasmus Wæhrens 185 Spurtkanonerne85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Regnar Bekker 188 85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Rene Kragh 184 Spurtkanonerne85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Sten Arenshøj 178 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Sten Paulsen 163 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Svein Arne Ufs 159 Skarphedin85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Søren Hansen 205 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Søren Tranekær 166 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Thomas Christian Pedersen 522 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Torben Sørensen 202 Unicon85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Ulla Arenshøj 165 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
victor fanøe kronbæk 182 nrsøby ck85 km Skoda Tour - grp. 40 -Start kl. 10:45
Anders Graae Rasmusssen 280 Big Five150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Anders Guldborg 261 Sparekassen Vendsyssel150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Anders Knudsen 263 Big Five150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Anders Larsen 288 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Anders Madsen 208 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Anders Toft Hansen 273 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Arne Haugaard 226 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Bo Hammer Pedersen 248 Novo Nordisk150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Carsten Christensen 227 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Charlotte Brandt 224 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Christian Juel 228 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Christian Olesen 241 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Claus Nielsen 605 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Claus Nielsen 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Claus Trøst Sørensen 229 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Dimitrios Gkouvanis 233 Sparinvest150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Esben Mikaelsen 262 CCH150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Finn Nygaard 278 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Flemming Bundgaard Sørensen 212 If Trojka150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Flemming Ytting Hansen 230 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Frode Kirstejn Hovalt 244 Tour de taxa150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Hans Kristian Skovmose 235 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Helen Jensen 246 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Henning Sørensen 266 Team SSC150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Henrik Christensen 275 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Henrik Møller 282 Cowboys from Hell150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Ib Fruensgaard 250 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jan Flaaris 254 Sparinvest150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jan Skarra 255 LYN OSLO150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jens Borrisholt 207 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jens Kristensen 281 Team Ranum150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jens Lynge 237 Team Ranum150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jesper Ejlskov 211 If Trojka150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jesper Mørch Hansen 231 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jørgen Ejstrup 259 CCH150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Jørgen Olesen 242 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Kenneth Andersen 236 Team Ranum150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Kenneth Nedergaard 264 Big Five150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Kenneth Toft Haslund 265 Big Five150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Kim Hansen 245 Fitness DK150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Kim Jørgensen 209 Bmc 92150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Klaus Fyllgraf 223 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Kurt Møller 267 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Lars Bo jensen 238 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Lars Munkholm 252 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Lars Westmark 222 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Leif Bergmann 251 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Leif Dyrehauge Mortensen 279 CCH Hjørring150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Lone Holst 218 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Mads Harbo Lauritzen 274 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Maja Andersen 243 Tour de taxa150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Martin Haustorp 268 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Martin Wiederholt Olsen 239 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Mathias Bruun Christensen 232 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Michael Bohl 285 Aalborg Triathlon Klub150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Michael Sandholt 253 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Michael Schmidt Nøhr 270 KT Elektric150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Mikkel Fredensvang 219 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Mogens Damgaard Olesen 258 Sparinvest150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Mogens Nielsen 217 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Niels K Laursen 272 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Niels Klitgaard Christensen 269 CCH150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Nikolaj Bundgaard Sørensen 210 If Trojka150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Nikolaj Glyø 256 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Olaf Bonk 249 FC St. Pauli150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Ole Ingvardsen 283 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Ole Larsen 216 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Palle Sørensen 260 CCH150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Peer Reiche 206 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Per Bach 215 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Peter Guldborg 287 BMC150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Preben Christensen 214 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Sonni Møllnitz 277 Team Hjallerup IFAAL150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Svend Abrahamsen 257 CCH150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Søren Nørgaard Bonfils 234 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Søren Rasmussen 220 Tour de taxa150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Søren Sørensen 213 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Thomas Holst 240 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Thomas Krogsgaard Simonsen 221 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Thomas Stokbro Petri 286 CCH150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Tommy Andreasen 276 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Tommy Høy Cch150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Tommy Jepsen 347 Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Tommy Pedersen 225 Cykel Motion Biersted150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Torben Agerholm 247 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Ulrik Binderup Christensen 271 KT Elektric150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Willy Buhl Jakobsen 284 150 km Klassikeren - grp. 19 Start kl. 09:30
Anders Larsen 304 150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Anders Thorup 320 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Anette Bach 324 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Bendt Olesen 309 KOCK150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Benny Møller 302 Randers Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Bente Holst Sørensen 339 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Charlotte Brun Thorup 315 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Christian Elbro 300 Nej150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Christian Hald 319 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Christian Voicu 314 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Erik Heinrichsen 338 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Finn Thomsen 311 KOCK150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Flemming Kirch Han Herred Cykelklub150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Flemming Søborg 330 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Freddie Rene Christensen 296 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Hans Jakob Jensen 331 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Hans Peter Andersen 321 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Helle Kruse 337 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Henrik Kronborg 305 150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Henrik Rask 294 Aars CK150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Henrik Søgaard 336 HCC150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Henrik Uldahl 318 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
ivan rasmussen 293 ck aars150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Jan Falden 291 CK Aars150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Jan Lars Nielsen 313 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Jens Ove Eriksen 333 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Jens Peder Bjerg 310 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Jes Laursen 325 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Jim Andersen 334 HCC150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Kaj Lind 323 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Kent Inge Bronkebakken 322 Oppsal frikrans150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Kim Schacht 298 CK Aars150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Kjeld Nielsen 412 150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Kjeld Nielsen Han herred cykelklub150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Laila Bjerg 308 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Lars Bo Kristensen 317 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Lasse Korsbæk 289 St. Binderup150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Mads Bjerg 301 150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Mariann Bach 299 Cycling Nord150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Marius Bjelke 332 150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Martin Hollerup 306 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Martin Nielsen 290 HCC150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Mikael Nielsen 292 HCC150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Niels Hansen 326 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Ole Nielsen 295 HCC150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Peter Andersen 328 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Rune Hjorth Nielsen 303 150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Solveig Pedersen 297 CK Aars150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Søren Barrett 316 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Søren Winther 307 KOCK150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Thomas Hoff Mortensen 329 Vejgaard Cykelmotion150 km Klassikeren - grp. 20 Start kl. 09:35
Anitta Skovhus Thyrrestrup 390 150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Bjarne Sørensen 352 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Carsten Levring Jakobsen 382 Spar Nord Cykling150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Christian Brøchner lind 360 kock klarup150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Danni Brix Nielsen 369 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Eigil Christensen 348 CCH150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Esben Poulsen 374 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Finn Støvring Nielsen 353 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Frank Wodstrup 380 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Hans Jørgen Pedersen 345 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Henrik foder Lundberg 386 DMCC150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Ioannis Kapnisakis 383 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jakob Mejlby Andersen 365 VMCC150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jan Olesen 344 SMCC150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jens Frede Rasmussen 361 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jens Kjærsgaard Nielsen 350 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jens Rosenbaum 354 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jesper Lisager Bak 351 spar nord cykling150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jesper Madsen 341 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jesper Wosylus Madsen 349 AaCRMDEN150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Jim Jensen 357 Kock150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
John Jakobsen 381 SMCC150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Karsten Sørensen 388 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Kasper Lund Nødgaard 621 150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Kim Brix Nielsen 370 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Lars Lund 379 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Lars Møller Jensen 389 150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Lasse Riis Jensen 375 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Martin Hedegaard 340 150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Michael Aagurd 367 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Michael Abrahamsen 371 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Michael Bech 355 Spar Nord Cykling150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Michael Førby Pedersen 358 KOCK Klarup150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Ole Møller 376 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Ole Schleemann 342 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Per Funk Jensen 366 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Peter Bro Sørensen 385 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Peter wiehl 359 Aalborg cylkelring motion150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Rasmus Brohus 368 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
René Hansen 346 Racerrøv og store klinger150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Sten Lang 384 SMCC150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Svend Eriksen 363 Spar Nord Cykling150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Søren Eienfeldt jensen 364 Spar Nord Cykling150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Søren Rønn 378 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Thomas Dahlberg 372 HIFFI Cykler150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Thorsten Madsen 343 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Tom Jacobsen 362 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Tommy hvilsom 373 Tdt Himmerland150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Tony Ross 387 SMCC150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Torben Høgh Olesen 356 Spar Nord Cykling150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Troels West Jensen 377 AaCRM150 km Klassikeren - grp. 21 Start kl. 09:40
Allan Mariegaard 424 BMC150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Anders Jensen 396 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Anders klitgaard jensen 442 Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
André Anthonsen 428 Støvring Motions Cykelklub150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Anne Aarup Mikkelsen 419 TDT HimmerlandDEN150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Carsten Olsen 397 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Carsten Pedersen 414 Terndrup Cykel Klub150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Dan Andersen 439 Tour de taxa150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Flemming Bach Christensen 644 TDT Nordjylland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Flemming Geert 416 AKIF150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Hanne Poulsen 434 TDT Himmerland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Hanne Vinther Hansen 438 TDT Himmerland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Hans Henrik Hansen 392 BCM150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Hans-Henrik Brusholt 432 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Helen Jensen 417 TDT Himmerland 2017150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Helle Støvring Gundersen 423 Tdt Himmerland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Henrik Hedegaard 413 Klarup cykelklub150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jan Overgaard 401 NMCC150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jarl Sandnes 435 Nikkelverk BIL150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jens Christensen 430 BMC150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jens Erik Sørensen 415 Motionscykelklubben Himmerland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jens Kristinsson 433 NMCC150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jens Thorndahl 391 Vinbjerggederne150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jesper Arvad 400 Velomobilcenter150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jesper Due 408 Sdr Tranders Cykelklub150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
jesper ottosen 420 BMC92150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Julie K Andersen 437 Tour de Taxa150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Jørn Simonsen 429 Terndrup Cykel Klub150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Karen Thorndahl 402 Vinbjerggederne150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Karina Sylvester 407 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Kingo Jensen 427 Civil150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Kirsten Wiederholt 421 Tour de taxa150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Kristine Thorndahl 395 Vinbjerggederne150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Kurt Nielsen 403 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Lars Bech Christensen 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Lars Vingtoft Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Marianne Rasmussen 418 TDT Himmerland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Michael Baastrup 394 Team Jyden150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Mogens Primdahl Vestergaard Jensen 399 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Morten Firring Andersen 425 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Morten Firring Andersen 426 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Morten Olesen 643 TDT Himmerland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Nichlas Garde 436 Rold Skov MTB Nordjyllands idrætshøjskole150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Ole Kirchner Velomobilcenter150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Poul H Nielsen 441 Team Skørping Cykler150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Preben Andersen 444 BMC150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Renè Mortensen 398 Oppsal frikrans150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Renee Bødker Larsen 406 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Rick Dwight Kock Klarup150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Simon Dyngby Walther 409 Bewisedk150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Steen Bo Hemmingsen 422 CCH150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Steen Knudsen 411 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Steffen Sørensen 405 NMCC150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Stig Behrensdorff 440 NMCC150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Thomas Gade 410 TDT HimmerlandDEN150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Thomas Kaastrup Jensen 618 Tour de Taxa Himmerland150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Thorbjørn jensen 431 Bmc150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Tim Tromborg 443 Kock Klarup150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Troels Bro Kjærulff 393 150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Yoann Baudin 404 Velomobilcenter150 km Klassikeren - grp. 22 Start kl. 09:45
Asbjørn Jensen 449 Team 9280AFLYST - 150 km Sparekassen Vendsyssel - Holddyst Start kl. 08:30
Frederik Bak Knudstrup 445 Team 9280AFLYST - 150 km Sparekassen Vendsyssel - Holddyst Start kl. 08:30
Michael Førby Petersen 447 Team 9280AFLYST - 150 km Sparekassen Vendsyssel - Holddyst Start kl. 08:30
Mikael Vilsbøll 451 Team 9280AFLYST - 150 km Sparekassen Vendsyssel - Holddyst Start kl. 08:30
Renè Olesen 446 Team 9280AFLYST - 150 km Sparekassen Vendsyssel - Holddyst Start kl. 08:30
Steen Lind 450 Team 9280AFLYST - 150 km Sparekassen Vendsyssel - Holddyst Start kl. 08:30
Torben Steen Nielsen 448 Team 9280AFLYST - 150 km Sparekassen Vendsyssel - Holddyst Start kl. 08:30
Allan Noll 479 Motionscykelklubben Himmerland85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Anders Gregers Jensen 473 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Anders Kjær 460 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Annelise MacLassen 478 AKIF85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Carsten Johansen 462 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Christina Munk 476 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Daniel Seehausen 467 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Daniel Thomsen 482 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Erik Therkelsen 465 AaCRM85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Hans Jørgen Andersen 475 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Hans Vestergaard Pedersen 466 Team SSC85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Hardy Tviis Obel 455 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Jimmy Aagaard Olesen 471 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Johan Gørtz Hørstrup 464 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
John Hansen 481 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
John Povlsen 469 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Jonas Gregers Jensen 480 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Karsten Olesen 461 Spurtkanonerne85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Karsten Vestergaard 488 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Klaus Vestergaard 489 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Lars Bach 487 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Marianne Brønniche-Lange 474 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Mathias Steffansen 458 Team Træls85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Michael Henriksen 463 Cykel Motion Biersted85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Michael Larsen 484 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Michael Larsen 470 Spurtkanonerne85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Michelle Juul 457 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Mikkel Bach Therkelsen 459 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Morten Vium Ebbesen 468 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Nick Skov Sørensen 453 Nordjysk Stilladsudlejning AS85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Niels Bech-Larsen 454 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Niels Gørtz Hørstrup 452 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Niels Zimmer 486 Sparekassen Vendsyssel85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Nikolaj Hebsgaard 477 Team Cykelmagasinet85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
René Bo Jensen 483 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Ronnie Andersen 472 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Sign Bruhn Korsgaard 485 Vejgaard Cykelmotion85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Tage Alman Nielsen 456 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
wolfgang bley 85 km Skoda Tour - grp. 41 Start kl. 10:50
Anders Kjær 498 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Atli Zachariasen 508 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Brian Hansen 501 Støvring Motionscykelklub85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Carina Nielsen 495 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Carsten Menne 506 85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Casper Andersen 503 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Christian Mørch 504 Totally Brainstorm85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Claus Rytter 514 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Dennis Lundsgaard 520 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Heidi Hejlesen Brohus 509 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Henning Nielsen 518 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Karsten Sylvest Pedersen 513 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Keld Vestergaard Andersen 511 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Kenneth Fuglsang Pedersen 515 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Kim Baatz 512 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Kirsten Rovs Hansen 505 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Kristian Asbjørn Nielsen 496 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Lars Ellitsgaard 516 BMC85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Lars Jeppesen 510 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Lars Peter Glerup 517 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Leif Thomsen 500 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Mette Dinesen 507 HIFFI Cykler85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Michael Antonsen 499 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Niels Jeppesen 491 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Niels Jørgen Jepsen 493 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Peter Højen Møller 519 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Peter Nørgaard Eriksen 492 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Pia Andersen 494 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Poul Erik Sjøgren 497 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Rikke Kjær Christiansen 521 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Ronnie Boel 502 Børkop Pro Riders85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Søren VS Kristensen 523 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Thomas Brøndum 490 Totally Brainstorm85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Thomas Fischer 524 Siemens85 km Skoda Tour - grp. 42 Start kl. 10:55
Andreas Riis 536 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Andreas Riis 533 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Andreas Riis 537 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Andreas Riis 530 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Andreas Riis 535 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Andreas Riis 531 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Bent Rask 525 Nordic Marine Oil85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Erik Jensen 526 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Flemming Søndergård 549 Hiffi85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Frits Gammelby 541 Team Møldrup85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Gustav Rønn 528 Cch Hjørring85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Lars Rønn 529 Cch Hjørring85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Morten Jensen 543 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Niels Christian Gammelby 542 Team Møldrup85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Niels Iversen 539 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Oskar Rønn 527 Cch Hjørring85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Penille Gammelby 532 Team Møldrup85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Per Rathje 538 Nordic Marine Oil85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Simon Jensen 540 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Søren Iversen 534 85 km Skoda Tour - grp. 43 Start kl. 11:00
Birgit Mostrup 546 Sisters85 km Lady Tour - grp. 48 Start kl. 11:15
Kitty Brøndbjerg 547 Sparekassen Vendsyssel85 km Lady Tour - grp. 48 Start kl. 11:15
Marianne Haldborg 545 Sisters85 km Lady Tour - grp. 48 Start kl. 11:15
Pia Mortensen 544 Tjørring cykelmotion85 km Lady Tour - grp. 48 Start kl. 11:15
Pia Vestergaard 548 Team Run2u.dk85 km Lady Tour - grp. 48 Start kl. 11:15
Sidsel Møller Hvas 550 Aalborg Triathlon Klub85 km Lady Tour - grp. 48 Start kl. 11:15
Anders Lykkegaard 556 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Camilla Adriansen 551 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Gunnar Schmøkel 555 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Hanne Jensen 554 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Hanne Lauersen 553 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Jens H Lambertsen 552 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Jesper Holmelund 558 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Jesper Nordberg 566 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Kirsten Lystlund 565 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Kitty Jeppesen 563 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Merethe Bering 561 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Mette Wraagard 557 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Peter Aagaard 560 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Peter Jørgensen 567 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Peter Rasmussen 562 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Steffen Steen 559 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Søren Maagard 564 Team Hjørring200 km Team Hjørring - grp. 4 Start kl. 07:26
Anders Bo Andersen 571 TCK Terndrup150 km Terndrup CK - Start kl. 09.20
freddy pedersen 569 terndrup cykel klub150 km Terndrup CK - Start kl. 09.20
Jesper Skatka 572 Terndrup Cykel Klub150 km Terndrup CK - Start kl. 09.20
Michael Skjødt Huus 568 Terndrup Cykel KlubDEN150 km Terndrup CK - Start kl. 09.20
Søren Bo Andersen 570 Terndrup cykel klub150 km Terndrup CK - Start kl. 09.20
Anja Lykke Winther 574 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Bendt Godtberg 589 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Benny Andersen 590 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Betinna Rønnest 591 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Carsten Johansen 592 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Claus Hyttel Skrubbeltrang 593 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Dorrit Knudsen 594 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Dorrith Vilander 595 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Dorte Thorup 596 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Dorthe Bisgård 597 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Hanne Høver 598 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Heinrich Nørgaard 599 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Helle Riisberg 588 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Ida Madsen 600 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Karin Hedemand Jensen 587 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Kasper Ørtoft 586 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Kate Andersen 575 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Lars Prisskov 576 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Lars Vium Andersen 577 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Line Guldhøj 573 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Lisa Søgaard 578 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Mads Madsen 579 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Merete Kjeldgaard 580 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Mette Løth Munkholm 581 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Mette Nielsen 582 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Michelle Kjærsgaard 583 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Morten Bach Nielsen 584 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Morten Thorup 585 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Niels Peter Andersen 610 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Ole Skaue 609 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Peter Erik Jensen 608 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Peter Henriksen 601 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Poul Haugaard 604 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Rene Lynge Porsborg 607 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Søren Engelund Bærentsen 606 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Thøger Dam Johansen 603 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Torsten Brix 611 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Ulrich Kjeldgaard-Knudsen 612 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Vibeke F Woetmann 602 Team Rynkeby Nordjylland200 km TEAM RYNKEBY NORDJYLLAND - Start kl. 07.15
Asger Mortensen 638 Audi og VW - Aalborg150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Bo Jakobsen 632 feltet.dk150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Bo thomsen Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Bo Winther 83 Vejle Cykel Motion150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Carsten Bøgel Andersen 634 BMC92150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Carsten Hansen 625 150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Carsten Voss 630 Audi og VW - Aalborg150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Claus Drivsholm 617 CCH150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Ernst Larsen 642 Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Flemming Jensen 613 Bmc150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Henrik Kraglund 616 CCH150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Henrik Winther 82 Force Technology/ECM150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Jacob Vestergaard 622 150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Jan Bruun Pedersen 626 feltetdk150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Jan Jensen 631 Audi og VW - Aalborg150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Jan Melgaard Sørensen 623 Netværk i højeste Gear150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Jens Møller Christensen 639 BMC150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Jens Nielsen 619 CCH Hjørring150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Johan MacLassen 620 AKIF150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Kenneth Svendsen 636 Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Louise Lee Hede 633 Audi og VW - Aalborg150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Mark Karlsen 635 Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Mathies Højslet 640 Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
michael poulsen 628 Brovst cycling150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Mogens Rank 645 TAB150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Peter Tinus Madsen 629 Audi og VW - Aalborg150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Poul Kristensen Velomobilcenter150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Søren M Thomsen 624 150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Søren Nielsen 637 Audi og VW - Aalborg150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Søren svenningsen 615 Team Hjallerup150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Thomas Hermann 627 CK Aars150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Thomas Hermann 614 CK Aars150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50
Thomas Vorbeck 641 Audi og VW - Aalborg150 km Klassikeren - grp. 23 Start kl. 09:50