I alt tilmeldte: 58

Sortér 1. prioritet: klik på kolonnenavnet. 2/3/4. prioritet: HOLD "SHIFT" nede SAMTIDIGT med klik

Navn (name)Rygnr (bib-number)Klub (club)Land (country)Klasse (category)
Bjarne Søgaard 1 S-M-CDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Bo Hamburger 9 HamburgerbikeDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Dennis Nørager 5 AacrmDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Emma Christensen 8 HJÆLPERYTTERNEDENDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Jens-chr mortesen 4 CK AarsDENDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Lars Christesen 2 SMCDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Lars Vahl Hansen 6 Team Lizard KingDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Martin Lind 10 Team IMPRO - FUSIONDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Michael Jensen 11 CK AarsDENDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Torben D Johansen 3 Galten CKDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Vicki Christensen 7 HjælperytterneDen lange på 5 omgange (73,3 km)
Allan Bukh 125 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Arne Holm Mortensen 126 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
benny roersen 128 team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km)
Bjarne Pedersen 105 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Brian Møldrup 137 B K M TeknikDen korte på 3 omgange (44,1km)
Finn Nygaard 119 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Flemming Kirch Pedersen 101 Han Herred CykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
Hans Pilgård 120 Han Herred cykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
Hans Vestergaard Pedersen 102 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Henning Sørensen 112 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Jan Leer 146 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Jan Sommer Holm 118 Han Herred CykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
Jens Ole Grynderup Vig Hansen 144 CKAarsDen korte på 3 omgange (44,1km)
Jens Peter Skriver 111 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Jesper Bisgaard 108 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
jesper dybdal 127 team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km)
Jørgen myrup 134 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Kennet Rønfeldt 100 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Klaus Jørgensen 132 sscDen korte på 3 omgange (44,1km)
Kristian Paarup 115 AMKDENDen korte på 3 omgange (44,1km)
Kurt Møller 122 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Lars Viborg 104 Aars våben og ammunitionsfabrikDen korte på 3 omgange (44,1km)
Laura Møller Nielsen 136 HjælperytterneDen korte på 3 omgange (44,1km)
Lennart Christensen 124 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
mads dollerup 131 team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km)
Martin Haustorp 123 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Michael Møller Nielsen 135 HjælperytterneDen korte på 3 omgange (44,1km)
Michael Paarup 114 LogimaticDENDen korte på 3 omgange (44,1km)
Michael Sørensen 145 Den korte på 3 omgange (44,1km)
Mikko Niemi 139 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Mogens Nielsen 107 Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Niels Erik Staun 116 NMCCDen korte på 3 omgange (44,1km)
Niels Jørgen Madsen 113 HanHerred cykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
Niels Studsgaard 141 Han Herred CykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
Niels Zimmer 117 Han Herred CykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
Nielsjørgen Pedersen 143 Løgstør cykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
ole elkjær 130 team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km)
Per Haslund Sørensen 133 NibemccDen korte på 3 omgange (44,1km)
Per Pilgård 121 Han Herred cykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)
Peter Petersen 110 Den korte på 3 omgange (44,1km)
Preben Zacho 103 DiamantbeneneDen korte på 3 omgange (44,1km)
Rasmus Wæhrens 106 LogimaticDen korte på 3 omgange (44,1km)
Rene Kragh 138 Team Skørping CyklerDen korte på 3 omgange (44,1km)
Søren Petersen 109 Den korte på 3 omgange (44,1km)
Søren Sørensen 140 NMCCDen korte på 3 omgange (44,1km)
thomas chrisholt 129 team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km)
Ulrik Have Kristensen 142 Løgstør cykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km)