Her er der god plads til dine reklamer.


U23 DM Elite Samlet start, i alt tilmeldt: 75

U23: 75 tilmeldte
Klasse: U23, 75 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Aksel Bech Skot-Hansen21Team coloQuick
Alexander Salby18Team coloQuick
Anders Bruun32Team Give Elementer
Andreas Lorentz Kron76RIWAL SECURITAS CYCLING TEAM
Andreas Lund Andresen92Team Synch - Giant
Andreas Nielsen46Nyborg Cykle Klub
Andreas Stokbro Nielsen0NTT Pro Cycling
Arne Birkemose80Team IBT-Ridley Sydkysten Cycling
Asbjørn Hellemose0VC Mendrisio
Benjamin Movang97Team Synch - Giant
Chris Norman Larsen121Lolland-Falster Cykle Klub
Christian Bahr0Zappi Racing Team
Christian Gorm Albrechtsen180Antiga Casa Bellsolà-Girona
Christian Ingeman Lindquist94Team Synch - Giant
Daniel Guld31Team Give Elementer
Frederik Irgens Jensen12BHS - PL Beton Bornholm
Frederik Lund65Team OK Kvickly Odder Elite
Frederik Rodenberg Madsen198Uno-X Norwegian Development Team
Frederik Uhre48Team O B Wiik - Dan Stillads
Gustav Frederik Dahl129Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)
Ilannguaq Møller143Næstved Bicycle Club
Jacob Schebye58Team O B Wiik - Dan Stillads
Jacob Hindsgaul0Uno-X Norwegian Development Team
Jakob Bødker 136Team Give Elementer
Jakob Egholm177Hagens Berman Axeon Cycling Team
Jannik Ljungdahl57Team O B Wiik - Dan Stillads
Jannik Nedergaard Nielsen41Team Herning CK Elite
Jeppe Aaskov Pallesen17Team coloQuick
Jeppe Falk-Kristensen33Team Give Elementer
Jeppe Hanssing7BHS - PL Beton Bornholm
Jeppe Klein Jensen42Team Herning CK Elite
Johan Price-Pejtersen190Uno-X Norwegian Development Team
Jonathan Sulbæk Skarving133Amager Cykle Ring
Julius Johansen0Uno-X Norwegian Development Team
Lucas Hjælm Nørregaard0Lan Service-Zheroquadro
Lucas Norman Gude15Team IBT-Ridley Sydkysten Cycling
Lucas Rishøj Nielsen115Arbejdernes Bicykle Club (Abc)
Lucas Wulff12Team OK Kvickly Odder Elite
Ludvig Anton Wacker174Development Team Sunweb
Mads Richardt Lundh 194Club Ciclista Ciprés
Mads Andersen43Team Herning CK Elite
Mads Høiberg Klinke47Team O B Wiik - Dan Stillads
Mads Schelde Berg52Team O B Wiik - Dan Stillads
Mads Søgaard Mondrup53Team O B Wiik - Dan Stillads
Mads Østergaard Kristensen28Team coloQuick
Magnus Henneberg98Team Synch - Giant
Marcus Holm134Herning Cykle Klub
Marcus Sander Hansen14BHS - PL Beton Bornholm
Markus Kramer17Team Eiland Electric Carl Ras
Martin Szokody128Køge Cykel Ring
Mathias Alexander E. Larsen179Kometa Cycling Team
Mathias Bundsgaard Matz6BHS - PL Beton Bornholm
Mathias Norsgaard Jørgensen0Moviestar Team
Matias Gunnar Malmberg84Team IBT-Ridley Sydkysten Cycling
Mattias Skjelmose jensen196Trek-Segafredo
Morten Hulgaard0Uno-X Norwegian Development Team
Niklas Larsen197Uno-X Norwegian Development Team
Oliver Knudsen0Zappi Racing Team
Oliver Wulff Frederiksen23Team coloQuick
Oskar Ulrik Winkler0Roskilde Cykle Ring
Peter Friis Løfstedt44Team Herning CK Elite
Peter Haslund55Team O B Wiik - Dan Stillads
Rasmus Lund Pedersen19Team coloQuick
Rasmus Rauch Jensen30Cykling Odense
Rasmus Wulff Nørholm Gøtke0SCC - Skrænten Cyclecross Club
Ricky Martin Larsen120Lolland-Falster Cykle Klub
Sander Andersen0Team General Store Essegibi FlipCuria
Sebastian Kolze Changizi25Team coloQuick
Sebastian Nielsen56Team O B Wiik - Dan Stillads
Sebastian Ryttersgaard37Team Herning CK Elite
Søren Vosgerau60Team OK Kvickly Odder Elite
Thomas Bilde34Team Give Elementer
Thomas Brayan-Lund85Team IBT-Ridley Sydkysten Cycling
Thomas Koldkjær Decker63Team OK Kvickly Odder Elite
Thomas Rald Kaspersen5BHS - PL Beton Bornholm
Her er der også god plads til dine reklamer.