Her er der god plads til dine reklamer.


Gribben Gravel 2019 - cross og MTB, i alt tilmeldt: 709

Cross Damer kort rute: 19 tilmeldte
Cross Damer lang rute: 19 tilmeldte
Cross Herrer kort rute: 70 tilmeldte
Cross Herrer lang rute: 264 tilmeldte
MTB Damer kort rute: 31 tilmeldte
MTB Damer lang rute: 8 tilmeldte
MTB Herrer kort rute: 192 tilmeldte
MTB Herrer lang rute: 106 tilmeldte
Klasse: Cross Damer kort rute, 19 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
anita nielsen11Velo Pavé
Anja Berlin15Velo Pavé
Anna-sofie Nørgaard13Hareskov Cykelklub
Birgitte Staun Pallesen 19Velo Pavé
Britta Vejen6Velo Pavé
Camilla Nordentoft17Velo Pave
Caroline Bohé4HMTBK
Cæcilie Risholt8
Hanne Egaa2Velo Pavé
Helle Hansen 18Velo Pavé
Lene Iwersen3Velo Pave
Majken Hallgrimsson5
Mette Bramming16Team Bike and Run
Mia Holm9Team J. Jensen
Pernille Ross10CC Hillerød
Rikke Ingerbrigtsen1
Rikke Skovbo12Velo pave
Sidsel kvist14ALOT
Tina Edelskov7Velo Pavé
Klasse: Cross Damer lang rute, 19 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Aino Abrahamsen37OCC
Ana Elisa Ahlmann22GripGrab
Annemette Skeel26Farum Cykelklub
Cathrine Grage24Team PRONGHORN
Helene Runliden29Farum cykleklub
Inge Lise33Farum Cykel Klub
Lillan Glümer31Playground Triathlon
Linda Martinez38Amatori CC
Marianne Horstmann20Velo Pave
Marie-Louise Hartz36Team OCC powered by Guerciotti
Martina Lerche35ABC
Mellanie Vendt23ALOT
Mette Fugl32CK Nordsjælland
Mette Liisberg21
Sandra Ebbesen30Amager Cykle Ring
Signe Koch34Dansk Mountainbike Klub
Tina Sønnichsen25Farum Cykelklub
Tine Vogt Laustsen28DMK
viktoria smidth knudsen27Holte Mountainbike Klub
Klasse: Cross Herrer kort rute, 70 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Aksel Breum69
Albert Holm62La flamme rouge
Allan Hjort Andersen88JC Cykelklub
Allan Orup Hansen83
Bo Blakø304
Bo Lindhardt57CCH
Bo Petersen45
Brian Mikkelsen 61
chr96Karlslunde Tri-klub
Christian Linde93Gentofte CC
Daniel Olsen46Henriksholm Hustlers
Eddie Shorter63VHG Cykelsport
Frank Reuter80Politiets Idrætsforening, Cykelafd.
Frank.kongstad97
Gert84Velo pave
Harry Matthiesen Jensen74Pedal-Atleterne Fredensborg
Heine Stokbro85
Henrik Breum70Sparta
Henrik Schmidt54Team J. Jensen
Jakob Poulsen49
jakob vinther86
Jan Fallinge73Team Dundee
Jan Hoff-Hansen60ALOT
Jan Pold66Pedal-Atleterne
Jan Svarre75Team Svarre
Jeff Rasmussen40
Jens Cleemann98
Jesper Højholt77Velopress
Jesper Wallaert79
Jon Fuglsang 100JC cykelklub
Jørgen Evers99CCC
Jørgen Kjøller Olsen92Velo Pave
Kasper Andersen41HCK
Kasper Horn94
Kasper Svendsen307
Ken G. Hansen81
Kim Pommer44Velo Pavè
Klaus Koefoed68Velo Pave
Klaus Mørck709Brøndby cykelmotion
Lars Andersen43STIMOROL
Lasse Timmermann52PAF
Leif H. Bagger58ARD
Martin Olesen48Lemvig Mountainbike Klub
Michael Pausgaard39CC Hillerød
Mikael larsen 65
Mikkel jensen103Team leukerbad
Mikkel Møller Andersen42-
mikkel simonsen82
Morten Dienelt89Team J. Jensen
Morten Høgh64
Morten Marcussen53
Niels Thorup87Team J. Jensen
Nikolaj Olsen101
Nils Hybel78
Pauli Nordberg95Gl Rye
Peder Jacobsen56CC Hillerød
Peter Aslund90CEO Cycling
Peter Nabe50Davinci Cykler
Rasmus Dahl Jensen51Sponz MTB
Steen Hulthin Rasmussen91
Søren Bramming47Team Bike and Run
Thomas Busk251
thomas marker71Velopress
Thomas Olsen72Team Bike and Run
Thomas Romanoff67Rapido
Thomas Sanderhage104Stjernevænget
Tobias Svarre76Team Svarre
Tommy Magnussen55Velo Pavé
Tonny Ødsted Hansen59Novafos
Tore Rotne 102HMTBK
Klasse: Cross Herrer lang rute, 264 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Akio Bergholdt342Japanese Champs
Alexander Arnt Hansen221CC Hillerød
Allan Bungaard228
Allan Mortensen163CC95
Allan Nissen268OCC
Anders Cronberg230MAN B&W CYKELKLUB
Anders Dyngbo318
Anders Friderichsen321Master X United
Anders Høj Eggers335SCC
Anders Jacobsen200Nokia Cycling Club
Anders Jess madsen329Trail & Gravel Kings
Anders Stejlgaard218Nokia Cycling Club
Anders Tangvig220BBC
Andreas Phillipsen306KAYAK
Andreas Stokbro367Riwal Readynez
Andy Armstrong361
Anton Holmgård Nielsen332Hjortekærs Gamle Bukke
Anton Larsen195Rcr
Artur Zamorski295Hjortekærs Gamle Bukke
Asbjørn Leeth353SCC
Ashleigh Jones277PAS NORMAL STUDIOS
Bjarke Bonke226FBL
Brian Belling171Trail & gravel kings 3400
Carsten Kristiansen222HMTBK
Casper Bech346ABC
Christian Eilersen260
Christian Graves Beck193
Christian Kämmerer287BBC
Christian Lesby232
Christian Orry Andersen293TRI4
Christian Paradisi162RCC
Christoffer Amstrup278PAS NORMAL STUDIOS
Claus Christiansen121Islands Brygge Early Birds
Claus Hansen149
Claus Melgaard174Farum Cykelklub
Claus Stab115
Claus Svendsen328Gentofte CC
Dan Holm211Team J. Jensen
Daniel Friis Lerche362Private
David Bjerrum Reeckmann145SCC
David Hilmer Rex130Nørrebro Cykleklub
David Rasmussen340FBL
Dennis Thrane Wachmann139Team Food n motion
Diego Mortensen140team fysiodanmark hillerød
Eric Christoffersen188OCC
Esben Juste305RMK
Flemming Axelsen296Hjortekærs Gamle Bukke
Flemming Hansen357BBC
Frederic Maigaard159Team Negative Split
Frederik Bay Lundberg338BBC
Greg Diment119SCC
Gustav Frederik Dahl216cchillerød
Hans Peter Lindegård Buhrkal141
Heine Melgaard217Ordrup CC
Henrik Arnt183Team Hareskov Cykler
Henrik Bak Hoffman178Cykelklubben Karoline
Henrik Dantved311Amager Cykle Ring
Henrik Halby Bentzen2343650cycling
Henrik Jappe312Bikings.dk
Henrik JT Jensen320
Henrik Kragerup365Birkerød Bicycle Club
Henrik Nygaard Jensen289GCC
Henrik Rosenlund341Velo Pave
Henrik Schledermann197Ebberød CK
Henrik Vad158Ordrup CC
J.C. Roth144Outside Disco
Jacob Grevy194
Jacob Winther Johansen111Grusafdelingen
Jakob Ejlers256Islands Brygge Early Birds
Jakob G. Jespersen269Velo Pavé
JAKOB GRØNBÆK127LAMONT CYCLING TEAM
Jakob Wedel Christensen243Private
Jamie Jones110Pas Normal Studios
Jan Abrahamsen185CC95
Jan Bo Hansen281CC Hillerød
Jan Holst326MAN B&W cykelklub
Jan jakobsen105Cc Hillerød
Jan Knudsen265LEO Pharma
Jen Langergaard180Amatori CC
Jens Arne Antoft129Nørrebro Cykleklub
Jens Christian Milo309Trail & Gravel Kings 3400
Jens Dich135Nørrebro Cykleklub
Jens Gorm325HMTBK
Jens Just348Team food-n-motion
Jens Normand131ALOT
Jeppe Hanssing239Team BHS-Almeborg Bornholm
Jes Møller 148
Jesper189Amatori CC
Jesper Bødker Buchtrup209Sorø
Jesper Engesgaard291Hjortekærs Gamle Bukke
Jesper Hansen210Team J. Jensen
Jesper Jensen225
Jesper Kalko151Hjortekærs Gamle Bukke
Jesper Mørck292Gentofte CC
Jesper Mørkøv116Riwal Readynex Cycling Team (stagiaire)
Jesper Steen Lorentzen323Team food-n-motion
Johannes Larsen258Team Hareskov Cykler
John Brorup315PAF
Jonas Lindberg120Gl. Rye
Jonathan Lowth156OCC
Jørgen Flarup Gosvig117
Jørgen Lykke166Dragør Sports- og Motionsforening
Jørgen Petersen-Bach301
Karl Oskar Olsen244PAS NORMAL STUDIOS
Kasper261Nakskov Cykle Club
Kasper Aas-Andersen235Birkerød Bicycle Club
Kasper Mikkelsen253Tri4
Kasper Rotne238Holte MTB klub
Kasper Ulrik Svendsen168Nørrebro Cykleklub
Kean Bang-Sørensen241Team Integra Advokater - Giant
Keld Asnæs316
Kenneth Bredesen275CC Hillerød
Kenneth Iversen372LEO Pharma
Kenneth Larsen196Rcr
Kenneth Lycik347FBL
Kim Eichen247DMK
kim flemming andersen248Hørsholm Motion
Kim Johannsen252HMTBK
Kjeld Aunstrup246Allerød CK
Klaus Pedersen107HCK
Kristian Karstoft177Gru$afdelingen
Kristian Krøyer358GripGrab
Kristian Mikkelsen310Veloropa CK
Kristian Olsen203Hvidovre CK
Kristian Winther Ebert351GCC
Kurt Andersen364
kurt jespersen233PI Københaven
Lars Askov Danielsen146FysioDanmark Team RMDB
Lars Gustafsson132CC Hillerød
Lars Kjær355Birkerød BC
Lars Kræmmer224GripGrab
Lars Kudsk274KVIK Tri Team
Lars Mossing137GCC
Lars Rasmussen336
Lars Søndergaard Guldbæk106HCK
Lars Vindfeld126
Lasse Mølgaard-Nielsen214Team2010
Lukas Andersen179RMK
Mads Eivind Knudsen138Team Food n motion
Mads Gjelstrup160Geoinfo
Mads Meilvang231Team Saaby Cykler
Mads Mikkelsen369GripGrab
Mads Schondel-Andersen128Geoinfo
Mads Staun Pallesen 255Velo Pavé
Mads Toft Frisenette366LAMONT Cycling Team
Mads Willemoes Ipsen 182Rcr
Markus Zetterberg123Black Panther
Martin154Bagsværd tri
Martin Carlsen164CC95
Martin Frederiksen331
Martin Gade299
Martin Halby215CC95
Martin Mark 264Birkerød BC
Martin Marløe223Velo Pavé
Martin Paldan273GripGrinders
Martin Willemoes Ipsen181Cc95
Michael Andersen352Mudcones
Michael Graves192
Michael Harken227GripGrab
Michael Hasse Schacht165
Michael Laursen360Private
Michel Reffs198Team J. Jensen
Mikael Gyde Møller249
Mikael Sjørslev363CC95 Herfølge
Mikkel Halkjær Wenzel118Saucony Danmark
Mikkel Holme184
Mikkel Mogensen 136
Mikkel Nybo153AMATORI CC
Mikkel Skjold290Team Negative Split
Mikkel Strøm161CC Hillerød
Milton23629er bike shop
Morten Boldsen113Amatori CC
Morten Ellegaard242CC Hillerød
Morten Lisby155CK KARO
Morten Lund272Velo Pavé
Morten Quist285ALOT
Morten Stobbe208Velo Pavé
Morten Tamstorf343BBC
Morten Vogt Laustsen142Team Amaton
Niclas Mørck303Team Negative Split
Nicolai175
Nicolai Fik350
Nicolai Kjellerup Jacobsen237
Niels Jespersen300BBC
Niels-Erik Kongste152CK Kronborg
Ole206
Ole Kronkjær327AmagerCR
Ole Nyegaard240OCC
Patrick Wärme-Wachmann356Food N Motion
Peder Raarup Jensen190Nørrebro Cykleklub
Per Sandholm263BBC
Per Søndergaard286Hjortekærs Gamle Bukke
Peter Funk257
Peter Godsk368ABC
Peter Jørgensen170Gentofte CC
Peter Kelsall147Rytterne
Peter Kjær Venø254Blue Arrow
Peter Larsson229
Peter Leegaard371BBC
Peter Madsen279PAS NORMAL STUDIOS
Preben Andersen 204CC HILLERØD
Rasmus Bo Jensen313FBL
Rasmus Bøgh Wallin 283Riwal Readynez Cycling Team
Rasmus Frisenette280
Rasmus Olesen267Redneck Rouleurs
René324
René Vendt143ALOT
Robert Wermuth191Hornbæk MTB
Ronny Taarnvang205CCH
Rune Larsen172AimHigh
Sam Garrett314Unknown
Sebastian Lander 282Riwal Readynez Cycling Team (stagiaire)
Sebastian Lau Sørensen124Team2010
Simon Christensen245PAS NORMAL STUDIOS
Steen Funck271Velo Pave
Steen Overgaard Sørensen345
Steen Schubert199Velo Pavé
Steffen Sørensen344Birkerød BC
Sten Skakon 213Team J. Jensen
Steven Olesen114Grusafdelingen
Stig Andersen219Sorø BC
Stig Olsen298Hjortekærs Gamle Bukke
Søren Gammelgaard339BBC
Søren Hütten Pedersen167CC Hiilerød
Søren Jakobsen334BBC
Søren Kjær-Nielsen125CC Hillerød
Søren Reitelseder173
Søren Schiønning370Velo Pave
Thinus Svendsen308
Thomas333GCC
Thomas Alstrup349Karo FC
Thomas Bendixen212Team J. Jensen
Thomas Busch176Blue Arrow
Thomas Bøss133COBCC
Thomas Christensen354
Thomas Grave-Larsen122
Thomas Hebsgaard109
Thomas Kaarsbo112Oticon CC
Thomas Kofod108HCK
Thomas Rosenquist319Holte CK
Thomas Valentiner322RCC
Thomas Werdelin Philipsen186HMTBK
Tobias Christensen150Bike&Co Helsingør
Tobias Johan Sørensen202Nørrebro Cykleklub
Tobias Mørch Kongstad262Riwal Readynez Cycling Team
Tobias Reisæter187Club 27
Tom Bojsen288KVIK TRI TEAM
Tomas Rotovnik294Hjortekærs gamle bukke
Tommas jensen266Kvik tri
Tommas Kold201
Tommy Hass250LEO Pharma
Tommy Moberg Nielsen134
Tommy Petersen359PAS NORMAL STUDIOS
Tommy Petersen207DMK
Tonny Bjørn337
Tonny Møgelvang317
Torben Smith Larsen284
Tore Behrndt Andersen330GripGrab
Ulrich Scheibelein259Empirical Spirits
Ulrik Brandt297Hjortekærs Gamle Bukke
Ulrik Leve169Karo FC
Ulrik Vadstrup302SCM
William Lowth157
Yukio Bergholdt270Japanese Champs
Klasse: MTB Damer kort rute, 31 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Alberte Tøt Jensen393Holte Mountainbike Klub
Amalie Nybroe402Ravnsholtskolen
Anja sauffaus382Velo pave
Anna Bisgaard376Sponz MTB
Anne Marie Haugaard373LEO Pharma
Annette Ditlevsen379Gribskov Cykel Motion
Camilla Risholt399
Cathrine Munchaus398
Ella Donsmark381HMTBK
Iben Bohé400CCH
INGER BÜNGER380
Janne Smidt385WATeam
Johanne Tøt Jensen395Holte Mountainbike Klub
Josefine Petersen396HMTBK
Karina Gregersen403Gribskov Cykel Motion
Kristine Klitsø Honoré378Novafos
Laura Espenhain388Team2010
Lene Olesen377Rolling Vikings
Lisbeth Weichel374Team Hareskov Cykler
Lise Vedelsby387Team J. Jensen
Lisette Spenner386Gribskov Cykel Motion
Louise Kristensen389Velo Pave
Mette Senniksen391CCH
Monika Petersen375Team J. Jensen
Nikoline Splittorff392HMTBK
Pia Nielsen390Holte CK
Sidsel Månsson401Ravnsholtskolen
Sidsel Sten Andersen383
Susanne Christensen384Team J. Jensen
Tanja Siiger397CC95
Tine Jensen394CC95
Klasse: MTB Damer lang rute, 8 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Ann-Dorthe Lisbygd411Team AMATON
Cæcilie Christoffersen410HMTBK
Gitte406HaneMtb
Mette Andersen408CC Hillerød
mette.jellesen@hotmail.com409M&S team
Nikki H. Momsen407Vega Cykler
Signe Marie Toft404DMK
Trine Christensen405Vega Cykler
Klasse: MTB Herrer kort rute, 192 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Alexander Ingholt-Christensen424
Allan Gamby524
Allan Gullaksen571Dahl Service MTB
Allan Pedersen417KHIF
Anders Bo Larsen430
Anders Holmstrup Moustgaard559
Anders Kjærgaard452GCC
Anders Wendt414Gribskov Cykel Motion
André Faldt572LEO Pharma
Andreas Morsø Schrøder556CK FIX
Andreas Rasmussen553
Bjarne Nielsen499BCM
Bjerne Kjær Rasmussen459
Bob Borella 578Team J. Jensen
Brian Holm446La Flamme Rouge
brian stougaard jensen503Team Food-n-motion
Carsten Gamby510
Christian Lykke Pedersen563RMK
Christoffer Marxen576Team J. Jensen
Christopher Petersen590Team J. Jensen
Claes Vinge Olsen579Team J. Jensen
Claus Bay Eriksen562
Claus Borgstrøm458
Claus Løvgren593Team J. Jensen
Claus Morsø Schrøder552
Dan Andresen472Ejby Boys
Dan Ommundsen532CC Hillerød
Daniel Greve573LEO Pharma
Daniel Melgaard Jacobsen486CK Kronborg
Dennis Voldstedlund542Team J. Jensen
Ejno Bay Klausen427GCM
Erik Leif Poulsen560Novo Nordisk
Erling Druekær456
Filip Hedegaard454
Finn Berg 575Stevns MTB
Finn Trygve Nybakke507Jardar IL
Flemming Grønnemose440
Frank Agergaard425fNUC
Frank Hanibal568Dahl Service MTB
Freddy Dalsgaard546
Frederik Roed464DMK
Frey E. Høgh478Ravnsholtskolen
Gert Aage Nielsen490CC Hillerød
Gustav Sparre522CChillerød
Hans Henrik Hansen467
Hans Henrik Nielsen544Stenlille MTB
Hans Larsen526
Hans-Morten Bejning Andersen557Græsted MTB
Heine Westbæk533CRAFT
Henrik Dahl570Dahl Service MTB
Henrik Ekelund534Autoflex Helsingør
Henrik Hanibal565Dahl Service MTB
Henrik Jacobsen449
Henrik Kirkegaard466Wewers
Henrik Klitgaard547Væltepeterklubben
Henrik Olsen512CCH
Henrik Røhl564Dahl Service MTB
Henrik Scheller513Team Biketravel
Henrik Vormsborg558
Jack Bondo577Team J. Jensen
Jacob Lorenzen585Team J. Jensen
Jacob Louis Mogensen448SIF MTB
Jacob Sand597Team J. Jensen
Jan Brink-Pedersen550JB Consultant & Engineering
Jan Højrup453Tulstrup MTB
Jan Larsen437KHIF
Jan Sørensen496Rolling Vikings
Jens Søndergaard432
Jesper Hartmann469
Jesper Jørgensen596Team J. Jensen
Jesper roth465JC cykelklub
Joakim Carlberg523CK Fix
Johannes Holm601Team J. Jensen
Johannes Jensen530
John madsen539Velo Pave
Jonas Hallgrimsson498
Jonny Christensen598Team J. Jensen
Jørgen Halberg462Brøndby Cykel Motion
Jørgen Larsen561Team Bike & Run
Jørn Bjerregaard569Dahl Service MTB
Jørn Erik Vedel Olsen429Team fNUC
Karsten Jensen485Stenlille MTB
Karsten Linneberg555LEO Pharma
Keld Bertelsen420Gribskov Cykel Motion
Kenneth Høiberg600Team J. Jensen
Kenneth Thielsen543
Kim Batting517
Kim Jensen 509Søndagsklubben MTB
Kim Lindegaard461Farum CK
Kim Urebjerg455HMTBK
Kim Vesterskov Choglay491
Kjeld Myhre511Team Biketravel
Klaus Kyhnau602Team J. Jensen
Klaus sylvest527Søndagsklubben Mtb
Kristian Egholm422
Kristian Thorup443Tulstrup MTB
Kristoffer T. Petersen480Ravnsholtskolen
Kurt Chistensen592Team J. Jensen
Lars Ditlevsen538
Lars le Févre Simonsen518Team Simonsen
Lars Munksgaard599Team J. Jensen
Lars Styrk451
Lasse Gjersøe583Team J. Jensen
Lasse Larsen489Team Hard On
Lasse Lyck444LAMONT CYCLING TEAM
Lau Johannsen436JC Cykelklub
Leif Hagerup441Team Rompot
Lucas Fogh Møller488CC Hillerød
Martin Eilertsen476Afd. Q, Hvidovre
Martin Kaae473
Martin Nilsson567Dahl Service MTB
Martin Nyman500
Martin Toft Sørensen589Team J. Jensen
Martin Zetzsche541
Michael Kruuse566Dahl Service MTB
Michael Nielsen501Brøndby Cykel Motion
Michael Nielsen475
Michael Reinholdtsen514
Michael Schultz537Vega Cykler
Michael Vejby Jensen 595Team J. Jensen
Michael Wædele413IFMI
Mickey Lysholm Nielsen495CK Kronborg
Mikael Jakobsen591Team J. Jensen
Mikael Nilsson519
Mikkel Darling Brink545JB Consultant & Engineering
Mikkel Tvile426
Morten Brandstrup 450Tour de Sjælland
Morten Vinther421
Morten Vnge Olsen435LFCK
Nicklas Lorenzen584Team J. Jensen
Nicolai Vinther Tanghøj484Team Petersen Tegl
Nicolas Renault-Meistrup479Ravnsholtskolen
Niels Gregersen423Gribskov Cykel Motion
Niels Henrik Nielsen468PFA
Niels Trap603Team J. Jensen
Noah Zayat504Zayats
Ole Møller525
Olof Norén493Noréns cykel
Oluf Sten Andersen548
Ove Larsen447
Palle Rasmussen415KHIF
Pelle Brødbæk483Ravnsholtskolen
Per Antoft463
Per B O Hemmingsen471
Per Rasmussen457
Per Theil Antonsen492
Per Ulrik Holmsen434Rolling Vikings
Peter Davidsen516Mud and Race, Hvalsø
Peter Frost505
Peter Ikast419Tulstrup MTB
Peter Jørgensen536Dansk Revision
Peter Møller487
Peter Stauby574Politiets IF, cykelafd. Kbh
Peter Svale529Den Gloende Klinge
Petet Feldthaus445Cc hillerod
Rasmus Brink-Frendrup549JB Consultant & Engineering
Rasmus jensen515Team leukerbad
Rasmus Karlsen540
Rasmus Lind-Holm580Team J. Jensen
Rene Egesø586Team J. Jensen
René Fuhlendorff431
René jakobsen428Tulstrup MTB
Rene le Févre Simonsen520Team Simonsen
Rolf Walsted551
Steen Neuchs Vedel418KHIF
Steffen Mortensen442Gribskov Cykel Motion
Sten Nybroe477Ravnsholtskolen
Stig Myler494PAF
Svend-Erik Lien Hansen460Gribskov Cykel Motion
Søren506Borød Mtb
Søren Kring439
Thomas Brandt433
Thomas Herrguth594Team J. Jensen
Thomas Kieler508
Thomas Kirstein Helfelt497COBCC
Thomas Midtgaard521ALOT
Thomas Olsen412Tulstrup MTB
Thøger Rasmussen554
Torben "Ludvig" Vilhelmsen587Team J. Jensen
Torben Andersen588Team J. Jensen
Torben Falholt470Asseco
Torben Paaske474
Tore Brynaa438Rolling Vikings
Tore E. Maarup481Ravnsholtskolen
Tore Thagaard Nielsen 535
Troels Christensen581Team J. Jensen
Uffe Ellekjær582Team J. Jensen
Ulrik Ditlev Eriksen531
Vagn Johansen416KHIF
Walid Zayat502Zayats
William R. Engelhart482Ravnsholtskolen
Willy Nielsen528CK Fix
Klasse: MTB Herrer lang rute, 106 tilmeldte
NavnNrKlub/Team
Alexander Lapajne708CKX
Allan Edgar639Stimorol MTB
Allan Thomasen685KHIF
Anders Friis674Ordrup CC
Anders Gamst640Stimorol MTB
Anders pedersen643Hansen flødeis
Benjamin Friis673
Björn Hall683
Bjørn S. Hansen667KHIF
Bo Falck Hansen659HMTBK
Brian Broberg696JC Cykelklub
Christian Fischer Holm698
Christian Friis624Dmk
Christian Gert704
Christian Helligsø689
Christian Hemmingsen691
Christian Ulrich663Team food-n-motion
Claus Bormann Pedersen703Lui
Claus Holm623Holte CK
Claus Løschenkohl656COBCC
Claus Mølholm686Roskilde
David Rod Vest665TRI4
Flemming Baltzer660CC Hillerød
Frank Jensen684KHIF
Frank Lindbjerg682
Gunnar Gudnason608Grußafdelingen
H.P. Jensen644Hiawatha Cycling
Henrik Aaen630Stimorol mtb
Henrik Frederiksen631Holte CK
Henrik Høltzer677KHIF
Henrik Lorentzen652ALOT
Henrik Melbye662Team food-n-motion
Henrik Søeberg679HMTBK
Henrik watford613Slck
Henrik Zeyn676KHIF
Jacob Engelsen651Græsted MTB
Jakob Steen-Petersen702HMTBK
Jan Høvsgaard707
Jan Vinter615Team Motionsfeltet.dk
Jens Abrahamsson 612
Jeppe Hjort622JC Cykelklub
Jesper Blach699Team Hareskov Cykler
Jesper Grønnebæk655HMTBK
Jesper Henriksen 700DMK
Jesper Lindeløv672ACK
Jesper Scharling Sørensen690Ordrup CC
Jesper Tauby668KHIF
Julius Nowak Dalner276Team CK Herning Junior
Karsten Reng649
Kenneth Laursen657COBCC
Kenneth Skafte609
Kjeld Rasmussen 627Novafos
Klaus Berth661Team food-n-motion
Klaus Hammer636Team Food-n-motion
Kurt Jensen694
Lars christoffersen688MAN B&W Cykelklub
Lars Eghoff619CC Hillerød
Lars Henrik Mathiasen653
Lars Kure695Team J. Jensen
LARS LARSSON629Stimorol
Lars Vølund692HMTBK
Lawrence Pinardi701Rapido Nokia...
Mads Lyhne Haslund626CK Karo
Martin Kaj Holm-Nielsen611Team food-n-motion
Michael Bornak620CC Hillerød
Michael Holden Jørgensen632ABI Cape Epic 2020
Michael Lassen687Kalundborg CC
Michael Nielsen697Team Sensortek
Mikael Brøgger Thorsen654HMTBK
Mikkel Torsting606Gentofte Cycling Club
Morten Westh Bach Poulsen 6043650Cycling
Nicki pokorny664Sponz MTB
Ole Fin Pedersen641
Ole Krogh Petersen638
Ole Nowak Dalner633Holbæk Cykelsport
Ole Pedersen675KHIF
Ole Østergaard607HFTC
Palle Mathiesen 671Team Kareskov
Per Bahnsen635
Per Jensen648ALOT
Peter Christensen617Team Hustler - H12
Peter Olivarius693HMTBK
Peter Reibert Hansen669Allerød OK/Kiropraktor3400.dk
Rasmus Strande Hansen618
Rene647HaneMtb
René Kongerslev Thorning628Mose klubben
Rene Søberg658Abc
Robert Alexander Johnson605Hiawatha
Sebastian Holm Bangsoe706
Slagtermester Peter Avlund680Klub Mtb marathon
Soeren Svenningsen634Holte CK
Steen Parmo610Grevecc
Steen Winther642LEO Pharma
Stefan Hellberg 616CK Ringen
Steffen Bo Hansen681M&S team
Søren C. Schmidt637VHG Cykelsport
Søren Fransen670
Søren Jakobsen645Annisse Mub Busters
Søren Konrad Christensen666
Søren Lind Wenck678HMTBK
Søren Steffensen646HMTBK
Thomas Kyrum-stein625COBCC
Tommy Gert705
Torben Christiansen621Julemærkehjemmet
Ulrik Engelsen650Græsted MTB
Ulrik Thestrup614
Her er der også god plads til dine reklamer.